-15%

Kave Home

Bed met nachtkastjes NORLEN donkerbruin notenhoutfineer

Promotionele prijs €2.060,14 Reguliere prijs €2.423,69
Laagste prijs in de 30 dagen voorafgaand aan de korting: €2.060,14 EUR
Omschrijving

Produkt na zamówienie. Wysyłka w 15-40 dni roboczych

Afmeting voor matras: 160 × 200 cm

Gemakkelijke 0% termijnen of leasing voor bedrijven

Inni hebben ook gekocht

Stel een vraag
Aanvullende informatie
Levering
Veelgestelde vragen

Inni hebben ook gekocht

Vloerkleed ZARN beige

Promotionele prijs €385,65 Reguliere prijs €453,57
Bed met nachtkastjes NORLEN donkerbruin notenhoutfineer

Bed met nachtkastjes NORLEN donkerbruin notenhoutfineer

Promotionele prijs vanaf €2.060,14 Reguliere prijs €2.423,69

Gerelateerde producten

Producten in een vergelijkbare stijl

Aanbevolen producten